Dekoracje

Dekoracje Ślubne Sali

Nie od dziś wiadomo, że wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowej oprawy. Wesele należy natomiast do tych uroczystości, podczas których liczy się każdy szczegół.  Dlatego właśnie warto dobrze przemyśleć dekoracje weselne, które potrafią sprawić, że nawet najbardziej surowe wnętrze sali zabłyśnie. Wybór wśród dodatków i artykułów dekoracyjnych na wesele jest tak ogromny, że ograniczać nas może tylko nasza wyobraźnia. Dekoracje stołów, podwieszane lampiony, kwiaty, papeteria, czy choćby winietki, to wszystko, złożone w jedną całość przeniesie Waszych gości w klimat, który zapamiętają na długo. Poznajcie propozycje naszych wykonawców, którzy na pewno pomogą Wam w zaaranżowaniu przestrzeni.

zobacz: Dekoracje ślubne sali weselnej, kościoła oraz różne elementy wystroju.

Anna Madalińska – Pracownia Florystyki Ślubnej

Do florystycznej oprawy uroczystości weselnych podchodzę bardzo rzetelnie, dbając o każdy szczegół.

Wykorzystywane w kompozycjach świeże kwiaty potęgują niepowtarzalną, bajkową aurę podczas każdego przyjęcia weselnego. Podkreślają jeszcze bardziej wzniosłość Tego dnia.
I co najważniejsze… to właśnie kwiaty odbijają się najmocniej we wspomnieniach obok składanej raz w życiu przysięgi małżeńskiej.

Zobacz więcej

Ślub w dechę – dekoracje ślubne

Tworzymy dekoracje ślubne w klimacie slow wedding, z miłości do drewna i tego co naturalne.

Oferujemy akcesoria do zakupu lub wypożyczenia dla organizatorów ślubnych, fotografów i florystów a także bezpośrednio dla par młodych i ich gości. Pasja, jakość i kreatywność są dla nas najważniejsze.

Zobacz więcej

Kwiatoprzestrzeń- pracownia florystyczna

Kwiatoprzestrzeń jest dzieckiem miłości do kwiatów i pasji ich układania.

Zapraszamy do kontaktu pary młode, które stawiają na jakość w przygotowaniach ślubnych aranżacji kwiatowych.

Zobacz więcej

Aby zarezerwować wykonawcę sprawdź dostępność. Rezerwacja ważna 7 dni Zamknij