Fotograf

Fotograf ślubny


Szukając fotografa na ten wyjątkowy dzień, jakim jest dzień ślubu, z całą pewnością zależy nam na profesjonalizmie wykonawcy. Idealny fotograf ślubny wykazuje się rzetelnością i przede wszystkim indywidualnym podejściem do Klienta. Nie można zapominać o tym, że to właśnie zdjęcia z uroczystości czy też z zabawy weselnej będą stanowiły bardzo ważną pamiątkę na lata. Dlatego też fotograf musi zwracać szczególną uwagę na jakość wykonywanych zdjęć. Zdjęcia powinny wyrażać charakter pary młodej i całego otoczenia.

Adam Mroczek Fotograf

Moje zdjęcia powstają dzięki wzajemnemu zaufaniu

Receptą na mój sukces jest poznanie Waszych oczekiwań, umiejętność słuchania, wyrozumiałość, umiejętność pokierowania Wami podczas sesji tak, abyście czuli się swobodnie, rozbudzili swoje emocje oraz korzystnie wyszli na zdjęciach i przy tym dobrze się bawili!

Zobacz więcej

Fotografia Ślubna - Niewada

Fotografia z pasją

Fotografia Ślubna Niewada- dwoje ludzi jedna pasja. Indywidualne podejście, nieszablonowe pomysły. Atrakcyjne pakiety usług. Zapraszamy do współpracy.

Zobacz więcej

Fotografia Ślubna - MJ Kozłowicz Fotografia

Dwa różne punkty widzenia, dwie nieco odmienne wrażliwości

Wspólnie idąc przez życie, dzieląc pasję do fotografii, która od lat ich inspiruje, rozwija i daje wiele radości. Stale szukają prawdziwych emocji i wyjątkowych chwil, wartych utrwalenia.

Zobacz więcej

FOTARTO

Jako fotograf kocham piękno dnia ślubu i wszystkie pozytywne emocje, które mu towarzyszą.

W mojej pracy staram się być nieinwazyjna, prawie niewidoczna, ale kiedy trzeba pomagam nawet zapiąć suknię i podaję chusteczkę na otarcie łez szczęścia.

Zobacz więcej

Mateusz Ilski - Studio fotografii artystycznej KADR

Czy wiecie ile pięknych momentów ucieka Waszej uwadze w tym wyjątkowym dniu

Każda fotografia ślubna, którą wykonujemy, jest zupełnie nową opowieścią, historią, która jeszcze nie była opowiedziana. Dlatego też zachwyca wyjątkowością ujęć, nastrojowością, niepowtarzalnością oraz umiejętnością wydobycia prostych gestów, głębokich spojrzeń oraz subtelnych uśmiechów, w których zamknięte zostały najpiękniejsze emocje i uczucia.

Zobacz więcej

Światłoczuli

Lubię patrzeć, ale dążę do tego by widzieć

Staram się dostrzegać nawet najdrobniejsze gesty, uczucia, namiętności. Bezszelestnie obserwuję to, co dzieje się wokół. Nie zakłócając tego co mnie otacza, chwytam chwile i zapisuję je.

Zobacz więcej

Simple Weddings

Kochamy fotografować. Ludzi. Momenty. Miłość.

Aktualnie pracujemy jako 4 osobowy team – ja, mój mąż Łukasz oraz Magda i Mateusz, którzy są naszymi przyjaciółmi, a także świetnymi fotografami.

Zobacz więcej

Fotomafia

Przez lata fotografowaliśmy najważniejsze wydarzenia w najnowszej historii Oleśnicy, całego powiatu i życiu mieszkańców.

Zawsze staramy się uchwycić kadry, które nawet po latach jak najwierniej oddadzą znaczenie i nastrój danej chwili. Wiemy, że szczególny charakter wydarzeniom nadają przede wszystkim ludzie.

Zobacz więcej

CrazyinLove.pl

Nasz duet pozwala na uwiecznienie Waszego ślubu w świeży i niebagatelny sposób.

Pracujemy na sprzęcie najwyższej klasy, staramy się nie używać lamp błyskowych co pozwala na uchwycenie każdej ważnej chwili bez przeszkadzania Wam w zabawie oraz zaprezentowanie efektów pracy w jak najlepszej jakości.

Zobacz więcej

Janet Kaczmarek Photography

Z aparatem w ręku szukam piękniejszej strony świata i opowiadam historie. Historie prawdziwych ludzi, pełne miłości, pasji i emocji.

Z przyjemnością dojadę w każde miejsce, aby opowiedzieć Waszą historię i
stworzyć razem coś pięknego.

Zobacz więcej

Kathrin Ledwoń

Możliwość zatrzymania chwili w miejscu daje mi ogromna satysfakcję, ponieważ zawsze możemy wrócić do tych najpiękniejszych, szczęśliwych momentów.

Fotografia ślubna jest dla mnie bardzo ważna, ponieważ nie ma nic piękniejszego uczestniczenie w tym niezwykłym dniu z Para Młodą. Wówczas każde zdjęcie jest szczęściem zamkniętym w pigułce.

Zobacz więcej

Łukasz Żbik- fotografia ślubna

Oddając się do dyspozycji oferuję Państwu kompleksową obsługę fotograficzną dnia zaślubin.

Dostosowuję się do każdej sytuacji i dążę do tego, aby uchwycić najpiękniejsze chwile z wydarzenia, tak aby każdy oglądający był pod zachwytem ślubnych fotografii.

Zobacz więcej

HOCUS FOCUS Michał Tylewski

Oferta jest skierowana do Par, które cenią sobie jakość. Dokładamy wszelkich starań, aby każda realizacja usługi była na najwyższym poziomie.

Wszystkie fotografie na nośniku DVD w pięknym kartonowym opakowaniu.

Zobacz więcej

Fotograf ślubny musi być na pewno osobą posiadającą spore umiejętności. Nie wystarczy sam zmysł artystyczny, choć on również jest bardzo ważny. Duże znaczenie ma jednak także warsztat, dzięki któremu fotograf potrafi ocenić, kiedy nacisnąć spust migawki, aby osiągnąć pożądany efekt. Profesjonalny fotograf będzie w stanie świetnie uwiecznić w kadrze najwspanialszy czas dla Państwa Młodych i ich rodzin. Warto, poszukując odpowiedniej osoby do upamiętnienia ślubu i wesela, przyjrzeć się zdolnościom różnych usługodawców, a także spotkać się z nimi osobiście, aby poznać ich podejście do klienta.

Dobry fotograf ślubny to taki, który potrafi zatrzymać w obiektywie ulotne chwile, jednocześnie sam pozostając praktycznie niewidocznym. Mówi się, że fotograf ślubny, to fotograf emocji i my zgadzamy się z tym w zupełności! To jego zadaniem jest uchwycenie wszystkich najważniejszych momentów Tego dnia, dlatego wybierzcie go mądrze i zgodnie z Waszym gustem. Nie ulegajcie stereotypowi, że dobry fotograf ślubny to drogi fotograf. Rynek fotografii ślubnej daje w tej chwili możliwość znalezienia naprawdę świetnych pasjonatów, bez względu na zasobność Waszego portfela. Wystarczy spojrzeć na nasze propozycje!

Fotograf ślubny Wrocław

Aby zarezerwować wykonawcę sprawdź dostępność. Rezerwacja ważna 7 dni Zamknij