Wideofilmowanie

Wideofilmowanie

Wiele Par decyduje się na wideorelację ze swojego ślubu i wesela. Bez względu na to, czy stawiacie na pełny film, czy kilkuminutowe klipy, decyzja nie jest łatwa. Będzie to przecież jedna z ważniejszych rzeczy, jaka zostanie Wam po weselu (oprócz obrączek oczywiście), dlatego warto dokonać tego wyboru rozważnie. Zastanówcie się nad tym, jakie chwile chcielibyście uwiecznić najbardziej i co równie ważne jasno przedstawcie swoje oczekiwania realizatorowi.

Simple Weddings

Każdy ślub i wesele ma swoją historię, wyjątkową i piękną.

Zawsze zabieramy ze sobą pełen bagażnik sprzętu. Tworzymy różnorodne i płynne ujęcia. Montujemy je w dynamiczny sposób tworząc profesjonalny klip. Chcąc urozmaicić swój film, możecie zamówić dodatkowy sprzęt, taki jak kran kamerowy czy dron umożliwiający wykonanie filmu z powietrza.

Zobacz więcej

Kamerato

ponad 100 nagranych filmów w całej Polsce.

Posiadam profesjonalne wykształcenie dziennikarskie i doświadczenie w pracy w największej polskiej telewizji prywatnej. Przez dwa lata byłem
dziennikarzem i producentem telewizyjnym.

Zobacz więcej

Halo! Ślub

Zaczęło się w tym jednym, wyjątkowym dniu.

Dlatego w dniu Waszego ślubu chciałbym się z Wami spotkać. Zapisać wszystko to co tak wyjątkowe, ważne i niepowtarzalne. Chcę pomóc Wam zachować na zawsze łzy radości Waszych rodziców, Waszą przysięgę małżeńską, szaloną zabawę z przyjaciółmi i wiele innych wyjątkowych chwil. Filmy weselne do których zawsze warto wrócić po latach i przeżyć to jeszcze raz!

Zobacz więcej

Michał Pawlik Video Production

Chcemy aby film z Waszego ślubu był realny i prawdziwy.

Nasza oferta jest skierowana dla par poszukujących niebanalnego spojrzenia na film ślubny. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Zobacz więcej

Aby zarezerwować wykonawcę sprawdź dostępność. Rezerwacja ważna 7 dni Zamknij