Hotel

Hotel na Wesele

Hotel na wesele? Na co zwracać uwagę i jak wybrać odpowiedni hotel na wesele?

Jeśli już zdecydujemy się na zorganizowanie wesela w miejscu, które bazy noclegowej nie posiada, musimy szukać alternatywy. U Nas znajdziecie propozycje hoteli i pensjonatów, w których możecie zapewnić nocleg dla swoich gości.

A może szukacie wyjątkowego miejsca, w którym spędzicie pierwszą noc jako małżeństwo? Sprawdźcie koniecznie nasze pomysły!

Villa Elise

Dobre jedzenie to nasza pasja, lubimy dzielić się nią z naszymi gośćmi. Nasze menu oparte jest na produktach lokalnych i zawiera wszystko, co najlepsze z regionu.
Kameralne wesele w górach - tutaj spełnimy twoje marzenia!

Zobacz więcej

Stary Folwark

Do państwa dyspozycji przygotowaliśmy salę bankietową mieszczącą 200 osób wraz z kompleksem hotelowym na 100 osób i smaczną restauracją

Zobacz więcej

Grape Hotel&Restaurant

Grape Hotel & Restaurant jest usytuowany w zacisznej i zielonej dzielnicy Wrocławia, w odległości 10 minut od Centrum. W zaledwie 4 minuty pieszo można dotrzeć do Hali Stulecia, Parku Szczytnickiego, Centrum Kongresowego i wyjątkowego w tym regionie Afrykarium.

Zobacz więcej

Terminal Hotel

Organizowane przez nas przyjęcia weselne wyróżnia nowoczesna, multimedialna sala z profesjonalnym oświetleniem scenicznym, dużą sceną z nagłośnieniem oraz ścianą projekcyjną (100 m2) umożliwiającą wyświetlanie zdjęć oraz wizualizacji, które urozmaicą każde przyjęcie.

Zobacz więcej

Restauracja Jasna

Butikowy Hotel i Restaurację na niezapomniane przyjęcie weselne we Wrocławiu.
Specjalność restauracji to nowatorskie wydanie kuchni polskiej z elementami kuchni europejskiej.

Zobacz więcej

Hotel Jakubus

Unikatową atmosferę podkreśli widok z przeszklonych ścian na otaczającą przyrodę. Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyczną salę kominkową wraz z otaczającym ją tarasem i sąsiadującą z nią przestrzenią balową.

Zobacz więcej
[dhvc_woo_product_page_product_category per_page=”12″ columns=”4″ orderby=”” order=”” operator=”” el_class=”” category=”hotel”]

Aby zarezerwować wykonawcę sprawdź dostępność. Rezerwacja ważna 7 dni Zamknij