Dj/ wodzirej

DJ na wesele Wrocław, Warszawa, Kraków czy Poznań?

Oczywiście moglibyśmy godzinami prowadzić dyskusje nad plusami i minusami takiej oprawy muzycznej wesela. Nie zmienia to faktu, że cieszy się ona od lat wielką popularnością i dawno przestała być „gorszą alternatywą”. Dobry DJ i wodzirej musi być wulkanem pozytywnej energii i poczucia humoru, gdyż to na nim samym spoczywa odpowiedzialność za świetną zabawę. Ale charyzma, to nie wszystko! Musi być on również profesjonalistą, potrafiącym dobrać repertuar i tempo zabawy do zaproszonych gości i klimatu uroczystości.

DJ na Wesele

DJ Paster

śpiewający i grający DJ

Wieloletnie doświadczenie koncertowo-sceniczne, występy na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych we Wrocławiu i nie tylko sprawiły, że jestem przygotowany do stworzenia oprawy muzycznej odpowiednio dostosowanej do każdego rodzaju imprezy w tym Wesela.

Zobacz więcej

DJ Jegomość

gadający DJ

Gadający DJ , dbający o oprawę muzyczną konferansjer , który nie boi się wyjść wraz z gośćmi na parkiet, co by nieco się w spólnie powygłupiać.

Zobacz więcej

DJ Marcin Ryszka

konferansjer na wesele i event

poprowadzenie Waszego Wesela w niesztampowy sposób z humorem i luzem, także w języku angielskim

Zobacz więcej

DJ HUMMER

Wodzirej na wesele

Od kilkunastu lat jestem DJ’em oraz jednocześnie wodzirejem i prezenterem muzycznym.

Zobacz więcej
[dhvc_woo_product_page_product_category per_page=”4″ columns=”4″ orderby=”” order=”” operator=”” el_class=”” category=”dj-na-wesele”]

Aby zarezerwować wykonawcę sprawdź dostępność. Rezerwacja ważna 7 dni Zamknij