Oprawa muzyczna ślubu

Oprawa muzyczna Ślubu

MUZYKA NA ŚLUB

Niewątpliwe ślub jest jedną z najbardziej podniosłych chwil w naszym życiu. Często w ferworze organizacyjnego szaleństwa zapominamy, że to jest właśnie najważniejszy moment tego dnia, który warto oprawić magiczną atmosferą muzyczną. Jesteśmy pewni, że cudowne dźwięki instrumentów na żywo sprawią, że Wasze „tak” będzie jeszcze bardziej niesamowite, a Waszych gości wprowadzą w wyjątkowy nastrój.

Propozycje, które dla Was mamy są naprawdę bogate i pokazują, jak wiele możliwości przed Wami!

[dhvc_woo_product_page_product_categories columns=”4″ orderby=”” order=”” hide_empty=”” el_class=”” ids=”32″ number=”” parent=””]

Aleksandra Lisowska - Sopran

klasyczna wokalna oprawa ślubu

Muzyka na ślubie w wykonaniu znakomitej śpiewaczki Aleksandry Lisowskiej. Przepiękne Ave Maria, czy liryczne Panis Angelicus

zobacz więcej

Tomasz Szwecki- Trąbka

Nowocześnie albo klasycznie

Tomasz Szwecki- oprawa muzyczna w stylu Chris Botti to propozycja dla tych, którzy lubią klimaty smooth jazzowe, na tyle dopasowane do charakteru uroczystości kościelnej, że zaciekawią i zaintrygują.

zobacz więcej

OH!DUO

Duet harfa i flet

Jesteśmy absolwentkami Akademii Muzycznej we Wrocławiu na kierunku instrumentalistyka. Razem gramy od pięciu lat. Jesteśmy laureatkami Międzynarodowego Konkursu Duetów z Harfą w Cieszynie.

zobacz więcej

Aby zarezerwować wykonawcę sprawdź dostępność. Rezerwacja ważna 7 dni Zamknij