Zespół na wesele

Zespół na wesele

 

Wszystkim przyszłym Parom młodym zależy na tym, aby ich goście świetnie się bawili i wspominali ich wesele przez lata.
Kluczem do sukcesu jest oprawa muzyczna, która trafi w gusta i starszych i młodszych gości.
Zespół muzyczny wciąż jest najpopularniejszym wyborem wśród Par, dlatego w Katalogu Ślubnym zebraliśmy takie właśnie zespoły weselne, które umiejętność łączenia pokoleń opanowały do perfekcji.
Sprawdźcie nasze propozycje! Są wśród nich zespoły muzyczne m. in z Wrocławia, ale każda z Par znajdzie u nas swój wymarzony band, bez względu na lokalizację!
Jaki powinien być nasz zespół na wesele? Takie pytanie zadaje sobie każda para narzeczonych planująca swój ślub. Stąd właśnie nasza propozycja i zebranie w jednym miejscu najlepszych pozycji. Zespół muzyczny, który z całą pewnością zadba o odpowiedni charakter wesela będzie się charakteryzował indywidualnym podejściem do Klientów czyli jak najbardziej spersonalizowanym repertuarem.
Zespół na wesele wybrany spośród naszych propozycji to doskonały sposób na niezapomnianą zabawę i na zadowolenie wśród gości.

Zespół muzyczny Plus Machine

Choć najczęściej można nas posłuchać we Wrocławiu, Jeleniej Górze i Górnym Śląsku, to koncertujemy w całym kraju, jak również poza jego granicami.

Zobacz więcej

Zespół muzyczny Be My Guest

GWARANTUJEMY PEŁNĄ OPRAWĘ MUZYCZNĄ IMPREZY:
– największe HITY, polskie i zagraniczne, wykonane NA ŻYWO
– konferansjerkę na wysokim poziomie
– scenariusz imprezy
– tło muzyczne lub zabawę przy muzyce mechanicznej (w przerwach zespołu)
– energię na scenie, łatwość nawiązywania kontaktu oraz wysoką kulturę
osobistą

Zobacz więcej

Zespół muzyczny Czadersi

6 osób

CZADERSI (dawniej SIDE SQUAD) istnieją od 10 lat i cieszą się doskonałą opinią. Brzmienie i wykonanie zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Szeroka oferta muzyczna, dostosowanie scenariusza imprezy do oczekiwań klienta, miła i sympatyczna atmosfera gwarantują udaną zabawę. Zespół pochodzi z Wrocławia. Tworzy go sześcioro młodych ludzi, których łączy wspólna pasja – muzyka

Zobacz więcej

Zespół muzyczny Commers Band

8 osób

Profesjonalny zespół muzyczny, który podtrzymuje dobre tradycje muzyki granej na żywo. Ośmioosobowy skład zespołu tj wokal, instrumenty klawiszowe, perkusja, gitara, gitara basowa, trąbka, saksofon oraz puzon umożliwia wykonywanie większości aranżacji na najwyższym poziomie.

zobacz więcej

Zespół muzyczny Supreme

6 osób

Event Rock&Roll Band SUPREME
GRAMY 100% na żywo we wszystkich stylach
– rock, funky, soul, jazz, biesiada, pop, disco.
Występujemy w 6 osobowym składzie. W zespole mamy 2 wokalistki i 2 wokalistów oraz dwie osoby prowadzące imprezę i zabawy.
Gramy na: Piknikach, eventach firmowych, weselach, bankietach, balach, studniówkach itp..

Zobacz więcej

Zespół muzyczny Music Show

6 osób

Zespół coverowy „Musicshow” to sześciu muzyków, którzy dzięki swojej pasji do muzyki stworzyli grupę muzyczną, który zadowoli Państwa oczekiwania i gusta jako uczestnika imprezy. Musicshow tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem muzycznym, ogromnym zaangażowaniem i wielkimi umiejętnościami.

Zobacz więcej

Zespół muzyczny Picasso MGI

6 osób

Zespół dba o stronę wizualną nie mniej niż o muzyczną, zmieniamy stroje kilkakrotnie w ciągu nocy, dajemy żywiołowy i barwny show ale doskonale wiemy kto będzie największą gwiazdą na Waszym weselu –oczywiście: Młoda Para!

Zobacz więcej

Zespół muzyczny Smile cover band

5 osób

Skład wcześniej współpracował z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, teraz tworzą własny zespół. Wokalistka zwana Duśką, swoją charyzmą i mocnym głosem „kupuje” publiczność nie tylko w Polsce! Doświadczenie sceniczne i wokalne zdobyła miedzy innymi występując przed laty w Teatrze Buffo.

Zobacz więcej

Zespół muzyczny After Six

6 osób

After Six to doskonały, sześcioosobowy zespół 100 % na żywo z Wrocławia. Właściwie aż trzy zespoły do Państwa wyboru. Posiadamy trzy doskonałe, niezależne składy, przez co nasza dostępność w sezonie jest naprawdę duża!

Zobacz więcej

Zespół muzyczny Party Queens

3 osoby

Party Queens to muzyczny projekt, oferujący uniwersalną i nowoczesną konwencję oprawy wesela. Zespół działa z sukcesem już kilka lat i wystąpił na dziesiątkach wesel, zdobywając uznanie i zadowolenie gości. Skład czasem się zmieniał ale zawsze gwarantowaliśmy najwyższą jakość.

Zobacz więcej

Zespół muzyczny Konarski Band

3 osoby

Konarski Band to ponad dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie prowadzenia i obsługi imprez okolicznościowych i rodzinnych. Profesjonalne podejście i współpraca z najlepszymi gwarantuje Państwu najwyższej klasy oprawę muzyczną Waszego wesela.

Zobacz więcej

Zespół muzyczny The Black

3 osoby

Od samego początku zespół cieszył się dużym powodzeniem grając dla coraz większej widowni oraz pokazujac sie cyklicznie we wrocławskich pubach takich jak Pod Papugami, Guinness, Jazzda, PRL, Gospoda Wrocławska, Piwnica Świdnicka, Związki Twórcze.

Zobacz więcej

Zespół muzyczny Vocart

6 osoby (możliwy także duet)

VOCART PARTY COVER BAND & DJ to świetna muzyka i atrakcyjne koncerty w 100% na żywo. Zespół zajmuje się oprawą muzyczną wesel od wielu lat, a niezawodność i doświadczenie VOCART potwierdzają poważne referencje. Świetny wokal damski i męski oraz pełna energia na scenie

Zobacz więcej

Zespół muzyczny Non Folk

5 osób - 100 % na żywo

Jesteśmy zespołem złożonym z profesjonalnych i doświadczonych muzyków, którym nie obce są duże, prestiżowe sceny, praca w studio czy występy w radio i telewizji.

Zobacz więcej

Zespół muzyczny Get Up

5 osób - najlepsze Hity

solidny warsztat muzyczny, dbałość o brzmienie, ciekawy repertuar, entuzjazm i odrobina dystansu do siebie i tego co robimy

Zobacz więcej

Zespół muzyczny Phoenix Band

5 osób - WYŁĄCZNIE NA ŻYWO!

Członkowie zespołu to zawodowi muzycy na stałe współpracujący
z teatrami muzycznymi oraz z największymi artystami sceny polskiej.

Zobacz więcej

The Crush

Nasz coverband gra wyłącznie muzykę ``na żywo``

Zespół The Crush to grupa muzyczna z pasją, doświadczeniem i ponadprzeciętną zdolnością wywoływania uśmiechu u odbiorców.

Zobacz więcej

5 nad ranem

nie gramy z playbacku oraz pół-playbacku – gramy w 100% na żywo!

5 Nad Ranem to kilkaset udanych Imprez, koncertów czy przyjęć weselnych! Współpracujemy z agencjami ślubnymi, m.in. z jedną z najdłużej działających na rynku polskim – SPINKI

Zobacz więcej

Aby zarezerwować wykonawcę sprawdź dostępność. Rezerwacja ważna 7 dni Zamknij