Udział w organizowaniu czyjegoś ślubu to zawsze wielki zaszczyt i odpowiedzialność. Dlatego nasze działania zawsze charakteryzują się najwyższym profesjonalizmem i pasją!


Skontaktuj się z nami

Stworzyliśmy miejsce, dzięki któremu droga, jaką pokonuje przyszła Para Młoda od podjęcia decyzji o ślubie do momentu podpisania umów z wszystkimi Podwykonawcami staje się znacznie prostsza.

 

Dzieje się tak, ponieważ działamy dwutorowo. Z jednej strony ułatwiamy Podwykonawcom pozyskiwanie zleceń, wykorzystując do tego najbardziej sprawdzone w naszej branży narzędzie – polecenia. Z drugiej natomiast – pozwalamy Parze wyeliminować z organizacji tego dnia setki niepotrzebnych telefonów do Podwykonawców z zapytaniem o termin. Teraz Narzeczeni mogą wyszukać potrzebne im usługi za pomocą kilku kliknięć!

 

Jak wygląda współpraca z Katalogiem Ślubnym?

Współpracę z przyszłą parą młodą rozpoczynamy zawsze od poznania się 🙂 Musimy wiedzieć jakiego wykonawcy lub wykonawców poszukujecie i poznać jak najwięcej szczegółów

dotyczących samej koncepcji wesela. Wtedy możemy rozpocząć poszukiwania. To jeden z naszych ulubionych momentów – przekopujemy setki ofert, wykonujemy mnóstwo telefonów zzapytaniem o Wasz termin, wstępnie uzgadniamy warunki z wykonawcami. Efektem tego pospolitego ruszenia jest 5 wyselekcjonowanych przez nas propozycji, które przesyłamy Wam do rozpatrzenia. Jeśli na tym etapie uda nam się znaleźć tego wymarzonego przez Was wykonawcę, dopinamy szczegóły związane z podpisaniem umowy między Wami. Jeśli nie, szukamy dalej!

Czym różni się Katalog Ślubny od typowych agencji konsultantów ślubnych?

Jesteśmy specjalistami w poszukiwaniu odpowiednich podwykonawców i głównie na tym skupiamy nasze działania. Jeśli chcecie sami zająć się organizacją swojego ślubu, ale męczy Was przekopywanie setek ofert, Katalog Ślubny jest dla Was idealnym rozwiązaniem. Można powiedzieć, że jesteśmy rozwiązaniem pośrednim, pomiędzy zatrudnieniem konsultanta ślubnego, a samodzielną organizacją.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Najważniejszym powodem, dla którego Pary decydują się na współpracę z nami jest powierzenie nam tych najbardziej monotonnych, ale jednocześnie bardzo ważnych zadań w procesie planowania wesela. Dzięki temu oszczędzacie czas, ale również pieniądze, ponieważ ceny, które wynegocjujemy z wykonawcami są dużo bardziej korzystne. Tak samo ważna jest jednak pewność, że wykonawca, czy firma, którą wybierzecie jest rzetelna i należycie wykona usługę, którą zamówicie. To bardzo ważne, jeśli chcemy uniknąć internetowych oszustów i amatorów.

Czy znalezienie wykonawcy za pośrednictwem Katalogu Ślubnego jest kosztowne?

Być może trudno Wam będzie w to uwierzyć, ale współpraca z nami zwraca Was się niemal w stu procentach! Podpisując z nami umowę, wpłacacie kaucję, której wysokość zależy od ilości wykonawców, których chcecie z nami znaleźć. Kiedy już zdecydujecie się na jakiegoś wykonawcę, np. fotografa kaucja w całości zostaje wpłacona na jego konto w ramach zaliczki. W praktyce, jeśli zaliczka wynosi 1000 zł, dla Was jest ona pomniejszona o kwotę kaucji.

Z jakimi wykonawcami współpracuje Katalog Ślubny?

Ważne są dla nas dwie kluczowe kwestie. Pierwszą z nich jest jakość usług, na którą składają się profesjonalizm, pasja i pełne zaangażowanie. Współpracujemy z firmami, których pozycja na rynku jest już mocno ugruntowana, ale również z tymi, które dopiero wypływają na głębokie wody, ale są bardzo obiecujące i wprowadzają powiew świeżości na rynek ślubny. Drugą ważną kwestią jest możliwość negocjowania dla Was jak najkorzystniejszych warunków współpracy. Najlepszych z nich znajdziecie w naszym drukowanym wydawnictwie Katalog Ślubny, który bezpłatnie otrzymacie do Waszej skrzynki pocztowej.


Nasz zespół stanowią wykfalifikowani  managerowie, znający się świetnie na organizacji imprez


Joanna Matyasik

Art manager/ kierownik ds. organizacji ślubów

tel. 690-576-282
e-mail: j.matyasik@katalogslubny.pl

Konrad Klupś

Art manager

tel. 793-395-224 e-mail: k.klups@katalogslubny.pl

Monika Orzuk

Art manager

tel. 798-833-722 e-mail: m.orzuk@katalogslubny.pl

Tomasz Szwecki

Art manager

tel. 501-028-385 e-mail: t.szwecki@katalogslubny.pl

Joanna Łanek

Art manager

tel. 501-897-723 e-mai: j.lanek@katalogslubny.pl

Ula Burek

Art manager/ kierownik ds. organizacji eventów

tel. 517-336-121
e-mail: u.burek@katalogslubny.pl

Ola Guła

Art manager

tel. 517-335-966 e-mail: a.gula@katalogslubny.pl
Nasze doświadczenie

Mamy wieloletnie doświadczenie jako organizatorzy imprez i koncertów. Są wśród nas również podwykonawcy ślubni. Dlatego znamy tę branżę i wiemy jak odpowiedzieć na jej potrzeby.

Mamy za sobą wiele realizacji, które pokazują, że dzięki budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi i otwartości na ich potrzeby, jesteśmy w stanie realizować ich marzenia o idealnym ślubie oraz sprawić, że przygotowania do niego będą przyjemnością.
Doświadczenie

Organizacja imprez firmowych 90%
organizacja imprez plenerowych 87%
Organizacja wesel 64%

  • profesjonalizm
  • rzetelność
  • klarowne zasady
  • wybór najlepszych wykonawców
  • pasja połączona z pracą

Masz pytania? Nie wiesz od czego zacząć lub jakich podwykonawców wybrać? Zadzwoń lub umów sie na spotkanie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Aby zarezerwować wykonawcę sprawdź dostępność. Rezerwacja ważna 7 dni Zamknij