Konsultanci Ślubni

Konsultant Ślubny Wrocław

Konsultant Ślubny Wrocław? Od czego najczęściej zaczynamy organizację ślubu i wesela? Oczywiście od wizji sukni ślubnej, którą mamy w głowie! 🙂 Niestety ślub i wesele to nie tylko wymarzony welon. To ogromne wyzwanie logistyczne, w które inwestujemy swój czas i pieniądze. Warto powierzyć to zadanie ekspertowi, na co decyduje się w Polsce coraz więcej Par Młodych. Konsultant ślubny ma wiedzę i doświadczenie, dysponuje odpowiednimi narzędziami. Wie jak negocjować warunki umów z podwykonawcami, gdzie szukać oszczędności oraz sprawdzonych rozwiązań. Korzystając z usług konsultanta ślubnego macie również pewność, że nic nie umknie Waszej uwadze i wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Wbrew opinii, że zatrudnienie agencji ślubnej to przywilej zamożnych par, okazuje się, że dzięki ich doświadczeniu i kontaktom możemy sporo zaoszczędzić.

Agencja Ślubna Pan&Pani

Kompleksowa organizacja wesel

kompleksowa organizacja ślubu i wesela – czyli od pomysłu po realizację. Opracujemy temat przewodni, stworzymy harmonogram i kosztorys, opiszemy każdą minutę Waszego dnia w scenariuszu, dobierzemy podwykonawców i w dniu ślubu „dopniemy każdy element na ostatni guzik”

Zobacz więcej

Inspiro- Wedding Consultant

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Inspiro Wedding Planner to grupa profesjonalnych konsultantów ślubnych, działających zarówno z pasją i zaangażowaniem jak i ogromnym zapałem do pracy. Oferujemy kompleksową pomoc na każdym etapie przygotowań do uroczystości ślubnej : począwszy od organizacji ślubu w kościele poprzez koordynację całego przyjęcia weselnego, spełniając najskrytsze marzenia każdej Młodej Pary.

Zobacz więcej

Creative Team wedding & events planning

Kompleksowa organizacja ślubów i wesel

Kochamy to, co robimy i dlatego jesteśmy w tym najlepsi. Specjalizujemy się w planowaniu, organizacji, a w końcowej fazie- koordynacji różnego rodzaju imprez- zarówno tych małych, jak i tych wielkich. Każda z nich pod względem staranności przygotowania jest dla nas tak samo ważna

Zobacz więcej

Aby zarezerwować wykonawcę sprawdź dostępność. Rezerwacja ważna 7 dni Zamknij