Literowe Inspiracje

Witajcie kochani 🙂

Marzą Wam się świecące litery w stylu Vintage? Świecący napis LOVE, MIŁOŚĆ, Mr&Mrs oraz cały żarówkowy alfabet został zaprojektowany oraz stworzony z myślą o ich spełnianiu. Litery są doskonałą atrakcją na Twój ślub/ wesele. Szerokie zastosowanie sprawdzi się zarówno do podświetlenia baru, recepcji, scenografii do ślubnych filmów, bądź jako atrakcja w kąciku fotograficznym dla gości.Zajmujemy się produkcją oraz wynajmem liter przestrzennych na wesela, śluby oraz sesje fotograficzne.

Rozwijamy się z myślą o klientach, dla których wysoka jakość nie jest jedynym kryterium. Innowacyjność, niekonwencjonalność, kreatywność są odpowiedzią i receptą na zaspokojenie potrzeb obecnych i przyszłych klientów.

Nasz asortyment jest regularnie powiększany o nowe, oryginalne produkty, dlatego zachęcamy wszystkich do częstych odwiedzin naszego portalu internetowego.

Sprawdź wolne terminy:

Literowe inspiracje – dekoracje ślubne do wynajęcia

świecący napis LOVE i inne dekoracje

Kontakt

Wynajem dekoracji ślubnych/ duży napis LOVE

Oferowane przez nas wyjątkowe napisy przestrzenne to doskonała okazja, aby niedużym kosztem zapewnić sobie bardzo efektowne dodatki na przyjęcia weselne oraz inne okoliczności.

Szerokie zastosowanie naszych liter doskonale sprawdza się zarówno w dzień, jak i w nocy. Litery przestrzenne wykonane mogą być z drewna, PVC, pleksi bądź XPS.
Litery dostarczamy osobiście lub kurierem w każde miejsce w Polsce!

Event Manager

Aleksandra  Guła

tel. 517-335-966

e-mail: a.gula@katalogartystyczny.pl

Polecamy także:

[dhvc_woo_product_page_product_category per_page=”4″ columns=”4″ orderby=”” order=”” operator=”” el_class=”” category=”atrakcje-na-wesele,fotobudka”]

Ostatnio oglądane:

[dhvc_woo_product_page_recent_products per_page=”4″ columns=”4″ orderby=”” order=”” el_class=””]

Aby zarezerwować wykonawcę sprawdź dostępność. Rezerwacja ważna 7 dni Zamknij