Grape Hotel&Restaurant

miejsce na wesele we wrocławiu

 Miejsce na wesele we Wrocławiu

Grape Hotel & Restaurant jest usytuowany w zacisznej i zielonej dzielnicy Wrocławia, w odległości 10 minut od Centrum. W zaledwie  4 minuty pieszo można dotrzeć do Hali Stulecia, Parku Szczytnickiego, Centrum Kongresowego i wyjątkowego w tym regionie Afrykarium.

Grape Hotel oferuje 13 unikatowo zaaranżowanych pokoi, które charakterem i designem przypominają i utożsamiają się z najbardziej znanymi regionami winnymi z Europy i ze świata. Motywy dekoracyjne Hotelu i Restauracji Grape nawiązują do tematyki winnic i winnej latorośli. Jedyne w swoim rodzaju detale nadają temu miejscu unikalny charakter.

Grape Hotel to pierwszy w Polsce i w Europie obiekt z pierwszą na świecie Biblioteką Wina, której system opiera się na trzech kryteriach: Smakach Natury, Miłości i Luksusu.

Będąc w Grape Hotel warto skorzystać z profesjonalnej pomocy naszego concierge.  Zarezerwujemy dla Ciebie bilet na koncert, wynajmiemy przewodnika i pomożemy odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również szybkie, symetryczne łącze internetowe (200 Mbit/s), fax, drukarkę.

Grape Hotel to wysoka jakość świadczonych usług i standardów obsługi, poparta certyfikatem jakości: Certyfikat ISO 2012.  Bogate doświadczenie oraz wypracowana polityka i jej realizacja usprawnia działanie hotelu, wdrażanie najlepszych praktyk, ciągły rozwój naszych pracowników to elementy działania naszego hotelu, czego odzwierciedleniem są corocznie przyznawane nagrody przez witrynę Trip Advisor.

:

Restauracja i hotel weselny

Zorganizuj wymarzone wesele w eleganckiej restauracji z pięknym ogrodem. Malowniczy ogród to idealne miejsce na uroczystość zaślubin.

W tym szczególnym dniu oferujemy Państwu:

-Wykwintne menu
-Salę na wyłączność do 50 osób
-Możliwość zorganizowania zaślubin w przepięknym ogrodzie
-Apartament dla Nowożeńców
-Śniadanie podane do pokoju
-Romantyczną kolację w rocznicę ślubu
-Obsługę sommelierską podczas trwania imprezy

Zapraszamy

Grape Hotel & Restaurant

ul. Parkowa 8, Wrocław

kontakt: 690-576-282

Polecamy także:

[dhvc_woo_product_page_product_category per_page=”4″ columns=”4″ orderby=”” order=”” operator=”” el_class=”” category=”miejsce-na-wesele”]

Ostatnio oglądane:

[dhvc_woo_product_page_recent_products per_page=”4″ columns=”4″ orderby=”rand” order=”” el_class=””]

Aby zarezerwować wykonawcę sprawdź dostępność. Rezerwacja ważna 7 dni Zamknij