PHOENIX BAND

PHOENIX BAND

Zespół muzyczny Phoenix Band to:

Zespół Phoenix Band to kwintet oferujący oprawę muzyczną na wysokim poziomie artystycznym, 

WYŁĄCZNIE NA ŻYWO! 

Zespół muzyczny na żywo

Zespół Phoenix Band to kwintet oferujący oprawę muzyczną na wysokim poziomie artystycznym, zespół muzyczny na żywo! 

Członkowie zespołu to zawodowi muzycy którzy na stałe współpracujący z teatrami muzycznymi oraz z największymi artystami sceny polskiej.
Zespół koncertuje zarówno na scenach krajowych jak i zagranicznych – m.in. liczne kontrakty w krajach skandynawskich, w Chorwacji, tourne koncertowe po Rosji i Ukrainie, oraz na jednym z największych statków amerykańskich ” Explorer of the Seas” (Bermudy ,Bahama, Meksyk, Karaiby).

W Polsce m.in. Hotel Viktoria i Hotel Europejski w Warszawie, Hotel Stok Wisła, Hotel Amadeus, Hotel ” Gołębiewski” w Mikołajkach, Zameczek Myśliwski Promnice Noma Residence, Hotel Silvia Gliwice, Hotel MONOPOL Katowice, Hotel Belweder w Ustroniu oraz liczne miasta nadmorskie. 

W związku z licznymi kontraktami zagranicznymi repertuar zespołu jest międzynarodowy (wykonywany przynajmniej w 8 językach) i  bardzo szeroki od standardów muzyki jazzowej, evergreenów, rock&rolla po utwory muzyki tanecznej, największe przeboje muzyki disco lat 60, 70, 80-tych oraz rytmy latino-amerykańskie Nie brakuje  również w repertuarze piosenek najlepszych polskich wykonawców. Zespół jest również w stanie poprowadzić całe wesele w języku angielskim.


Dzięki wszechstronności muzycznej członków zespołu  możemy zapewnić Państwu oprawę muzyczną uroczystości w kościele zapewniając wysoki poziom artystyczny, różnorodność stylów i repertuaru oraz składu instrumentów – organy + śpiew, skrzypce, obój, flet, saksofon czy trąbka.


Jako bardziej ekskluzywną i atrakcyjną oprawę ceremonii ślubnej w kościele oraz uroczystości weselnej proponujemy Państwu kwartet smyczkowy “LES FEMMES”.Naturalne, ciepłe brzmienie wykonywanej na żywo muzyki dostarczy Państwu wielu wzruszeń, subtelnie podkreślając nastrój  danej chwili np.w trakcie składania życzeń Młodej Parze, w czasie obiadu, czy w momencie podawania tortu.
Oferujemy Państwu nie tylko profesjonalizm muzyczny. Gramy bez rutyny, z pasją i radością !!!

Dla Państwa wygody stworzyliśmy kilka konfiguracji, w których możemy zagrać imprezę muzyczną.
Każda z nich dedykowana jest innemu charakterowi konkretnej imprezy. Chętnie doradzimy i pomożemy w doborze najbardziej odpowiedniej i optymalnej opcji dla Państwa. Zapraszamy do zpoznania się z poniższymi możliwościami i kontaktu w celu rezerwacji.

Na specjalne życzenie możemy stworzyć opcję, której aktualnie nie posiadamy w ofercie, a która byłaby odpowiednia dla Państwa imprezy.

phoenix “solo” 

Phoenix solo to klasyczne “piano bar”

w wykonaniu naszego klawiszowca.

To wyśmienita oferta skierowana  do tych z Państwa, którzy szukają kameralnej oprawy muzycznej w formie występu pianisty solo. Opcja ta będzie odpowiednia dla  różnego rodzaju uroczystości prywatnych takich jak przyjęcia ślubne, uroczyste kolacje, czy jako wstęp do dużej imprezy eventowej. Oferta ta sprawdzi się również jako część artystyczna jubileuszy, imprez firmowych, bankietów, wernisaży .

phoenix “duet”

To wzbogacona wersja piano bar o jeden instrument: gitarę lub saxofon. Dzięki temu opcja ta nabiera kolorytu i większych możliwości brzmieniowych. Podobnie jak wersja “solo” dedykowana jest kameralnym imprezom lub jako część większych imprez eventowych. 

phoenix “3”

Phoenix 3 to klasyczne trio jazzowe,

w skład którego wchodzą następujące instrumenty: bas+vocal, instrumenty klawiszowe, perkusja. Jest to najmniejsza opcja zespołu, która sprawdzi się na małych, kameralnych imprezach typu: przyjęcia rodzinne, jubileusze, tło muzyczne do coctail baru, itp. 

phoenix “4”

To nieco bogatsza forma wersji Phoenix 3. Dodatkowym instrumentem jest tutaj gitara lub saksofon, które dodają nam pełniejszej barwy oraz brzmienia harmonicznego oraz niewątpliwie poszerza możliwości repertuarowe. Opcja ta również jest polecana na mniejsze imprezy, zamykające się w kilku godzinch oprawy muzycznej, bądź jako wstęp do większych imprez.

phoenix standard

To klasyczna wersja zepołu Phoenix Band. Zawiera pełne instrumentarium (instrumenty klawiszowe, gitara basowa, saxofon lub gitara, perkusja) i dwa wokale prowadzące (wokalistka i wokalista). Szczególnie polecana na wesela i eventy, imprezy firmowe.

phoenix Exlusive

To opcja dla najbardziej wymagających Klientów. Zawiera wszystkie instrumenty ze składu osobowego zespołu (instrumenty klawiszowe, gitara, gitara basowa, saxofon, perkusja) oraz  dwa wokale prowadzące. Pozwala nam to w pełni wykorzystać wszelkie możliwości repertuarowe i brzmieniowe. Polecana na średniej i dużej wielkości imprezy jak: eventy, imprezy firmowe, plenery, czy wesela. 

Skład zespołu

Phoenix Band

:

 Jessica Akpang

Jessica Akpang-

lead vocal

rala udzial w wielu projektach muzycznych, m.in.: śpiewała w pierwszym w Polsce zespole skladajacym sie tylko z afrykanskich wokalistow Jambo Africa ( wczesniej znany jako Africa Star), dającym kocerty w calej Polsce oraz za zagranica przed takimi artystami jak Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Edyta Górniak, Wilki oraz wieloma innymi. Była rowniez wokalistką w big bandzie znanym z koncertów  

w południowej Polsce ” GRZYBOWSKI BAND”. Była wokalistką w warszawskiej agencji artystycznej DreaM art.  w zespole X Project partnerując przy tym Krzysztofowi Krisowi Kubisiowi, szerszej publicznosci znanemu z programu “The voice of Poland”. Śpiewala w nalepszych hotelach w kraju.  Już od 10 lat stale współpracująca z różnego rodzaju zespołami na śląsku i w Warszawie. Fotomodelka oraz epizodystka największych agencji filmowych w Warszawie.

W 2012r. wzięła udział w polsko – brytyjskiej produkcji (BBC i Telewizja Polska) “Szpiedzy w Warszawie” wcielając się w rolę piosenkarki.

 

Bolesław Grabiniok

Bolesław Grabiniok-

bas /  lead vocal

Gitarzysta basowy, showman, a przede wszystkim wokalista z bardzo charakterystycznym i charyzmatycznym głosem, specjalizujący się w standardach muzyki jazzowej, evergreenach oraz   utworach takich wykonawców jak: Louis Armstrong, Joe Cocker, Michael Buble czy Frank Sinatra. Śpiewał i grał w największych i najlepszych polskich hotelach (m.in. Hotel Viktoria w Warszawie), współpracując wtedy z największymi gwiazdami polskiej estrady, jak również na największych statkach amerykańskich („Explorer of the Seas”).

 

 

Krzysztof Solik

Krzysztof Solik

instrumenty klawiszowe / back vocal / bandleader

Muzyk i pedagog, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicech.

Na co dzień prowadzi działalność edukacyjną, jako nauczyciel w szkole muzycznej oraz korepetytor, aranżer i pianista w Gliwickim Teatrze Muzycznym.

Jest band -leaderem zespołu PHOENIX BAND. Współpracował z wieloma znaczącymi artystami sceny polskiej, koncertując na wszystkich kontynentach. 

 

Łukasz Sosna

Łukasz Sosna

saxofony

Absolwent wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, w klasie saksofonu u profesora Jerzego Główczewskiego.

Łukasz Sosna jest stałym członkiem zespołu SHAKIN  DUDI. Dzięki wieloletniej współpracy z Żorską Orkiestrą Rozrywkową miał przyjemność występować z takimi artystami jak: Krystyna Prońko,Mietek Szcześniak, Marek Bałata, Bogusław Mec, Kuba Badach,Lothar Dziwoki.

Na co dzień pracuje jako muzyk sesyjny.

 

Paweł Baryczkowski

Paweł Baryczkowski

drums

Muzyk, art manager. Od wielu lat związany z różnymi projektami muzycznymi. Współpracował z grupą perkusyjną – Mirosław Muzykant Ensemble, koncertując w Polsce i za granicami kraju – m.in. reprezentując Śląsk na Expo 2000 oraz odbywając szereg koncertów

w kraju, z muzykami jak: Joachim Mencel, Józef Skrzek, czy Leszek Możdżer. W 2002 roku rozpoczął współpracę z Gliwickim Teatrem Muzycznym, która trwa do dnia dzisiejszego. Miał okazję współpracować z wieloma cenionymi dyrygentami oraz zrealizować największe dzieła operetkowo-musicalowe oraz występować na najważniejszych scenach muzycznych w Polsce. Ma również za sobą współpracę z Marcinem Wyrostkiem – wirtuozem akordeonu i zwycięzcą 2 edycji programu “Mam talent”.

Od 2006 roku prowadzi swój własny management – VIRTUOSO ART MANAGEMENT – www.virtuoso.com.pl, skupiając wokół siebie tylko wyjątkowe projekty oraz dobrze zapowiadających się artystów.

 

 

 

 

 Kontakt:

Art Manager: Tomasz Szwecki
tel: 501-028-385

Aby zarezerwować wykonawcę sprawdź dostępność. Rezerwacja ważna 7 dni Zamknij