Pimp my Party odcinek 8
10 Sie 2017

Pimp my Party odcinek 8

O fotografii ślubnej z Adamem Kozłowskim z Time of Joy

O tym jak wybrać fotografa napisano i powiedziano już naprawdę wiele.
Mimo to w naszych głowach pojawia się wciąż wiele pytań, kiedy sami stajemy przed tym wyborem. Jest to absolutnie uzasadnione – to właśnie praca fotografa będzie śladem po tym cudownym dniu, towarzyszącym nam przez resztę wspólnego życia.

Wspólnym mianownikiem wszystkich porad dotyczących wyboru fotografa są dwie kwestie: jakość zdjęć oraz coś, co może wydaje się nam się może nieco abstrakcyjne, a co nazwalibyśmy „chemią”.
O ile jakość możemy zweryfikować za pośrednictwem internetu, prześwietlając jego dotychczasowe dokonania, o tyle owa „chemia” jest do sprawdzenia tylko w bezpośrednim kontakcie.

Dlaczego jest ona tak ważna? Ponieważ fotograf będzie Waszym cieniem podczas tego dnia, musi Was „czuć”, znać Wasz klimat i budować pozytywne emocje.
Dj Jegomość wraz z Adamem Kozłowskim z duetu Time of Joy odkrywają zaplecze pracy fotografa. Prowadzący jak zawsze rzuca nowe światło na ten element wesela. Posłuchajcie koniecznie, a na pewno będziecie bliżej wyboru idealnego

[spreaker type=player resource=”episode_id=11713300″ theme=”light” autoplay=”false” playlist=”false” cover=”https://d3wo5wojvuv7l.cloudfront.net/images.spreaker.com/original/6f5d35d35a73017dd1ad8fb74e925c60.jpg” width=”100%” height=”400px”]


Joanna Matyasik

Aby zarezerwować wykonawcę sprawdź dostępność. Rezerwacja ważna 7 dni Zamknij