Pimp my Party odcinek 10
07 Gru 2017

Pimp my Party odcinek 10

POWITANIE MŁODEJ PARY NA SALI I TORT – POMYSŁY NA „JEDYNY OFICJALNY MOMENT PRZYJĘCIA

Powitanie Młodej Pary i tort w niecodziennej odsłonie, czyli kolejny odcinek Pimp My Party, w którym tym razem DJ Jegomość opowie nam o pomysłach na ciekawą aranżację dwóch momentów podczas trwania wesela.

Ten odcinek zdecydowanie polecamy weselnym minimalistą, którzy niezbyt przepadają za tradycyjnymi formami celebrowania niektórych chwil, ale chcą, aby na ich weselu jednak pojawił się efekt „wow” odróżniający ich przyjęcie od innych.

Krzysztof opowiada o nietypowych alternatywach na zaangażowanie gości w dwa oficjalne momenty tego dnia. Posłuchamy o amerykańskim, dynamicznym zwyczaju prezentacji, który z pewnością przypadnie do gustu Parze Młodej i rozweseli pozostałych uczestników przyjęcia oraz o torcie weselnym i o tym, jak możemy zaangażować w jego pokaz gości, tak, aby nie był to jedynie deser, a niezwykle widowiskowe show.

Podcast pełen ciekawych dygresji, niesamowitych pomysłów i niesztampowych inspiracji dla wszystkich tych, którzy uwielbiają wysmakowaną oryginalność na weselach. 

Krzysztof jak zwykle stanął na wysokości zadania, dając garść przydatnych porad.

[spreaker type=player resource=”episode_id=11824856″ theme=”light” autoplay=”false” playlist=”false” cover=”https://d3wo5wojvuv7l.cloudfront.net/images.spreaker.com/original/6f5d35d35a73017dd1ad8fb74e925c60.jpg” width=”100%” height=”400px”]


Tomasz Szwecki

Aby zarezerwować wykonawcę sprawdź dostępność. Rezerwacja ważna 7 dni Zamknij