Pimp my Party odcinek 12
23 Sty 2018

Pimp my Party odcinek 12

KONIEC CZYLI O OSTATNIM AKCIE PRZYJĘCIA WESELNEGO… I O TYM, ŻE TO WCALE NIE MUSI BYĆ KONIEC IMPREZY

Kolejny odcinek Pimp my Party już jest! Tym razem Krzysztof Krzemiński opowie nam o ostatnich momentach przyjęcia weselnego i o tym jak najlepiej jest je zakończyć, aby dobrze wspominać ten Wielki Dzień.

Często zdarza się, że organizatorzy wesela mają wszystko dopięte i zaplanowane perfekcyjnie, od momentu powitania, przez dokładne godziny podawania posiłków, aż po szczegółowo określony czas przeznaczony na oczepinowe atrakcje, jednak zapominają o jednej istotnej chwili, mianowicie o godzinie zakończenia wesela.

Krzysztof opowie wam między innymi o tym, kto i kiedy może zakończyć przyjęcie oraz  jak najlepiej poinformować o tym fakcie gości weselnych. Usłyszymy kilka ciekawych pomysłów na doprowadzenie do końca wesela przez Parę Młodą oraz o tym, że koniec wesela nie zawsze oznacza końca…imprezy, czyli weselne after party dla wytrwałych! Oczywiście nie obędzie się bez anegdoty DJ Jegomościa, tym razem będzie o energetycznej Pannie Młodej i imprezie do oporu.

Świetny podcast pełen humoru, ciekawych pomysłów i niekonwencjonalnych  rozwiązań.

[spreaker type=player resource=”episode_id=11942141″ theme=”light” autoplay=”false” playlist=”false” cover=”https://d3wo5wojvuv7l.cloudfront.net/images.spreaker.com/original/6f5d35d35a73017dd1ad8fb74e925c60.jpg” width=”100%” height=”400px”]


Tomasz Szwecki

Aby zarezerwować wykonawcę sprawdź dostępność. Rezerwacja ważna 7 dni Zamknij