Pimp my Party odcinek 5
22 Cze 2017

Pimp my Party odcinek 5

Ślub humanistyczny- jak taki ślub zorganizować?

Wbrew pozorom wybór ślubu humanistycznego nie opiera się jedynie o kwestie wyznaniowe czy narodowościowe.

Ślub humanistyczny jest przede wszystkim rozwiązaniem, które daje możliwość bardzo osobistego i głębokiego przeżycia, jakim jest związanie się z drugą osobą na zawsze.

Joanna Humerczyk i Szymon Wieczorek ze Ślubu Humanistycznego podkreślają w najnowszym podcaście Pimp My Party jak ważne jest, aby ceremonia jak najpełniej oddawała charakter pary i była głębokim wewnętrznym doznaniem nie tylko dla przyszłych małżonków, ale również dla gości.

Do niedawna mieliśmy w Polsce tylko dwie formy zawierania małżeństw. Był to ślub kościelny (religijny) oraz ślub cywilny. Dziś coraz więcej par decyduje się na ślub humanistyczny, uznając go za alternatywę do tradycyjnych, za ciasnych dla nich rozwiązań.

Okazuje się jednak, że ślub humanistyczny wielokrotnie jest nie tylko kompromisem, ale również spełnieniem marzeń o ślubie z bajki, czy z amerykańskiego snu. Koniecznie posłuchajcie tej rozmowy, ponieważ zwraca ona uwagę na wiele istotnych kwestii, a których zapominamy w przedślubnym pędzie.

[spreaker type=player resource=”episode_id=11548957″ theme=”light” autoplay=”false” playlist=”false” cover=”https://d3wo5wojvuv7l.cloudfront.net/images.spreaker.com/original/6f5d35d35a73017dd1ad8fb74e925c60.jpg” width=”100%” height=”400px”]
Joanna Matyasik

Aby zarezerwować wykonawcę sprawdź dostępność. Rezerwacja ważna 7 dni Zamknij