SIMPLE WEDDINGS

Sprawdź wolne terminy:

Simple Weddings- zdjęcia ślubne/ filmy ślubne

Najpiękniejszą stroną fotografii ślubnej jest to, że możemy dokumentować najważniejsze i najbardziej wyjątkowe chwile czyjegoś życia. Kochamy naturalność i spontaniczność. Pokazujemy piękno miłości, łzy wzruszenia i radość. Fotografujemy z pasji, dlatego wkładamy w to całe serce. Nic nam nie umknie, ponieważ zawsze pracujemy we dwójkę. Działamy tu i teraz. Mamy oczy szeroko otwarte, łapiemy każdy moment, gest, spojrzenie i Wasze emocje. To Wasz dzień i Wasza historia – jedyna z swoim rodzaju. Wspaniale być częścią tego pięknego dnia i utrwalić Wasze wspomnienia na zawsze.

Kontakt

zdjęcia ślubne/ plenery ślubne

Cześć, tu Sandra i Łukasz. Jesteśmy małżeństwem.
Kochamy fotografować. Ludzi. Momenty. Miłość.

Nasza profesjonalna przygoda z fotografią zaczęła się już 8 lat temu.
Łukasz ukończył Akademię Fotografii w Warszawie, a ja uczęszczałam do Szkoły Fotografii AFA we Wrocławiu. Obecnie studiujemy także grafikę na SWPS.
Początkowo w obiektywie miałam swoich przyjaciół a  Łukasz spędzał dużo czasuw ciemni oraz w studio. Wspólni znajomi poprosili nas o upamiętnienie swojego ślubu.

Był to początek Simple Weddings.

Aktualnie pracujemy jako 4 osobowy team – ja, mój mąż Łukasz oraz Magda i Mateusz, którzy są naszymi przyjaciółmi, a także świetnymi fotografami.

Robią zdjęcia, kręcą filmy i tak jak my – zajmują się też grafiką. W zależności od dostępności przyjeżdżamy do Was we dwójkę lub któreś z nas wraz z Magdą lub Mateuszem. 

Każdy ślub i wesele ma swoją historię, wyjątkową i piękną. Chcemy opowiedzieć ją tak, żebyście zapamiętali każdy szczegół, rozpoczynając od samych przygotowań, a skończywszy na weselu.

Historię, która zostanie przekazywana z pokolenia na pokolenie, uwalniając przy tym wzruszające wspomnienia i emocje tego wyjątkowego dnia.
Podczas kręcenia filmu ślubnego towarzyszymy Wam przez cały dzień, rozpoczynając od przygotowań, a kończąc na weselu. Jeśli planujecie plener ślubny – również wybierzemy się tam z Wami.

Zawsze zabieramy ze sobą pełen bagażnik sprzętu. Tworzymy różnorodne i płynne ujęcia. Montujemy je w dynamiczny sposób tworząc profesjonalny klip. Chcąc urozmaicić swój film, możecie zamówić dodatkowy sprzęt, taki jak kran kamerowy czy dron umożliwiający wykonanie filmu z powietrza.

Instax, czyli analogowa wersja popularnej ostatnio fotobudki. To piękna pamiątka a także świetna zabawa. Robimy zdjęcia gości, w parach lub grupowe, a następnie zachęcamy do wklejania zdjęć do albumu lub na płótno tworząc dla Was pamiątkę w postaci Księgi Gości z życzeniami.

700 zł (przy liczbie ok. 100 gości na weselu)

+ instax wide wraz z fotografem

+ 100 wkładów do instaxa*

+ album na zdjęcia lub płótno 100×70 cm

+ gadżety do zdjęć, pisaki, naklejki

*dodatkowe 10 szt zdjęć – 40 zł

Art Manager

Joanna Matyasik

tel. 690-576-282

e-mail: j.matyasik@katalogartystyczny.pl

Zdjęcia ślubne

Teledyski ślubne| Podziękowania dla Rodziców

Albumy i pudełka na płyty

Zaproszenia ślubne i papeteria ślubna

Polecamy także:

[dhvc_woo_product_page_product_category per_page=”4″ columns=”4″ orderby=”” order=”” operator=”” el_class=”” category=”atrakcje-na-wesele,fotobudka”]

Ostatnio oglądane:

[dhvc_woo_product_page_recent_products per_page=”4″ columns=”4″ orderby=”” order=”” el_class=””]

Aby zarezerwować wykonawcę sprawdź dostępność. Rezerwacja ważna 7 dni Zamknij