Druga edycja Concept Weddings Targów Ślubnych za nami.
07 Lis 2016

Druga edycja Concept Weddings Targów Ślubnych za nami.

Druga edycja Concept Weddings Targi  Ślubne za nami.Wczoraj w Krzywym Kominie we Wrocławiu mieliśmy okazję zobaczyć najnowsze światowe trendy. Organizatorzy już po raz drugi pokazali zupełnie nową, niespotykaną na wrocławskim rynku jakość.

Concept Weddings to chyba coś więcej niż targi – to możliwość spotkania przyszłej pary młodej z ludźmi, których w przyszłości zaproszą do uczestnictwa w najważniejszym dniu ich życia. Tendencje promowane przez organizatorów bardzo nas cieszą, inspirują i mobilizują do działania. Głównie dlatego, że pokazują, że można zorganizować piękny, niebanalny ślub, wystarczy tylko odejść od sztampowych rozwiązań.

Jeśli chcecie poznać nowy kierunek, w którym idzie tzw. branża ślubna, podczas Concept Wedding na pewno go znajdziecie. Pokazali to wystawcy, wybrani przez organizatorów bardzo skrupulatnie. To profesjonaliści, ludzie, którzy wykonują swoją pracę z pasją i udowadniają, że można zorganizować swój ślub bez kiczu, wykorzystując proste rozwiązania, bez rujnowania swojego budżetu.

Każde stoisko, które odwiedziliśmy podczas targów było niesamowite i wszyscy prezentowali najwyższy poziom, ale najbardziej naszą uwagę przykuły niesamowite realizacje Papier i Tusz, Decoki, Kwiatownia, Kamila Karpienko, Literkove, czy suknie ślubne Patricia Szlazko Designer Suknie Ślubne. Cała atmosfera targów może być dla odwiedzających miłym zaskoczeniem. Jeśli targi kojarzą Wam się ze stosami wciskanych Wam ulotek, hałasem dudniących głośników i bólem głowy – tu możecie być spokojni. Nastrój twórczych rozmów, okraszony oryginalnymi dekoracjami i kompozycjami kwiatowymi, budują również sami wystawcy, zawsze otwarci na rozmowy i poznanie Waszej wizji na ślub. Ich pomysły i rady na pewno pozwolą Wam inaczej spojrzeć na tę kwestię.

Całości dopełniały industrialne przestrzenie Krzywego Komina, zajmującego wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie Wrocławia. Następne Targi Concept Wedding w kwietniu. Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć ich kolejną, letnią odsłonę. Na pewno będziemy wracać!

 


Tomasz Szwecki

Aby zarezerwować wykonawcę sprawdź dostępność. Rezerwacja ważna 7 dni Zamknij