Współpraca

Współpraca

Katalog Ślubny powstał w odpowiedzi na potrzeby zarówno przyszłych Par Młodych, jak również podwykonawców ślubnych. Wiemy, jak ważne jest zintegrowanie naszych działań, ponieważ sami od lat uczestniczymy w organizacji ślubów i wesel jako podwykonawcy, dzięki czemu rozwiązania, które Wam proponujemy precyzyjnie trafiają w Wasze potrzeby. Naszym celem jest skrócenie drogi, jaką przybywa Klient, aby do Was dotrzeć. Stąd pierwszy w Polsce tak sprawny system zintegrowanych kalendarzy, który pozwala Narzeczonym uniknąć setek niepotrzebnych telefonów z zapytaniem o wolny termin. Efekt? Trafiają do Was Klienci realnie zainteresowani Waszymi usługami.

Formy współpracy

Przystąpienie do Katalogu Ślubnego daje możliwość pozyskiwania Klientów, ale również czerpania korzyści z własnego doświadczenia i wiedzy.

Zapraszamy do współpracy w kilku zakresach:

  • System Wymiany Zleceń – gwarantuje przepływ Klientów między Podwykonawcami.

  • Zintegrowany Kalendarz – pozwala na wyselekcjonowanie kontaktów ze względu na podstawowe kryterium, jakim kieruje się Klient przy wyborze podwykonawcy – termin ślubu

  • Współpraca ekspercka – Katalog Ślubny to również miejsce, będące platformą wymiany myśli i doświadczeń. Zapraszamy do współpracy profesjonalistów w swojej dziedzinie, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą z innymi.

  • Nowoczesne rozwiązania z zakresu ambient marketingu, marketingu internetowego, a także innych form promocji Waszej działalności. Działania marketingowe poprzedzone są zawsze diagnozą Waszych potrzeb, tak aby trafiały precyzyjnie do wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

Jeśli interesuje Was współpraca partnerska z Katalogiem ślubnym, zajrzyjcie do naszej oferty! Jesteśmy również otwarci na Wasze sugestie i pomysły, ponieważ o jakości Katalogu Ślubnego stanowi właśnie społeczność Podwykonawców, którzy go tworzą.

Aby zarezerwować wykonawcę sprawdź dostępność. Rezerwacja ważna 7 dni Zamknij