Ponad wszystko cenimy sobie współpracę. Dlatego rozwiązania, które przygotowaliśmy dla firm związanych z branżą ślubną, skupiają się właśnie wokół wspólnego działania.


Kontakt

Katalog Ślubny to miejsce dla tych, którzy, tak jak my, wkładają całe serce w swoją pracę. Dlatego zapraszamy do współpracy firmy i osoby związane z branżą ślubną.

Przygotowaliśmy szereg rozwiązań, które ułatwią Wam dotarcie do Klienta. Są to działania reklamowe, internetowe, ale przede wszystkim, jest to możliwość zaprezentowania Waszej oferty bezpośrednio przyszłym parom młodym.

Co daje współpraca z nami? Przede wszystkim gwarancję spływających do Was zleceń. Dzięki możliwości udostępnienia swojego kalendarza wolnych terminów, kontaktują się z Wami te Pary, które realnie mogą skorzystać z Waszych usług. Dodatkowo System Wymiany Zleceń sprawia, że możecie przekazać zlecenie komuś innemu, jeśli sami nie macie możliwości go zrealizować.

Katalog w wersji drukowanej, którego wydanie planujemy na marzec 2017 roku to szansa na dołączenie do elitarnego grona profesjonalistów, których rekomendujemy.

Jesteśmy również otwarci na Wasze sugestie i pomysły, dlatego chętnie nawiążemy współpracę redakcyjną przy tworzeniu naszego Poradnika z ekspertami w dziedzinach związanych z organizacją ślubu i wesela.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!
Jesteśmy zespołem, pełnym pasji. Dlatego mamy pewność, że nasze rozwiązania sprawdzą się również w Twoim biznesie. Tak, jak Ty ciężko pracujemy na nasz sukces. Razem możemy jeszcze więcej!


Joanna Matyasik

Art manager/ kierownik ds. organizacji ślubów

tel. 690-576-282
e-mail: j.matyasik@katalogslubny.pl

Konrad Klupś

Art manager

tel. 793-395-224 e-mail: k.klups@katalogslubny.pl

Maciek Sabada

Art manager

tel. 609-896-011 e-mail: m.sabada@katalogslubny.pl

Tomasz Szwecki

Art manager

tel. 501-028-385 e-mail: t.szwecki@katalogslubny.pl

Joanna Łanek

Art manager

tel. 501-897-723 e-mai: j.lanek@katalogslubny.pl

Ula Burek

Art manager/ kierownik ds. organizacji eventów

tel. 517-336-121
e-mail: u.burek@katalogslubny.pl

Dawid Jarema

Art manager

tel. 798-833-722 e-mail: d.jarema@katalogslubny.plNasze doświadczenie

Jesteśmy Agencją Artystyczną od lat działającą w branży rozrywkowej i eventowej pod marką Katalogu Artystycznego i Impresariatu Koncertowego. Współpracujemy zarówno z gwiazdami z pierwszych stron gazet, jak i wykonawcami, którzy dopiero wkraczają na rynek. Dla naszych Klientów przygotowujemy działania reklamowe i marketingowe, ale zajmujemy się również managmentem, pozyskiwaniem zleceń i organizacją imprez (w tym wesel).

Wypracowane i sprawdzone przez nas modele działań, przekładamy dziś na branżę ślubną.Chcesz współpracować ? Napisz do nas lub zadzwoń

Aby zarezerwować wykonawcę sprawdź dostępność. Rezerwacja ważna 7 dni Zamknij