O nas

Czyli jak to się zaczęło….

Hmm, to długa historia… Jeszcze kiedy byłem studentem Akademii Muzycznej, często znajomi podpytywali mnie czy nie znam jakiegoś fajnego zespołu na wesele. Kiedy w podziękowaniu za moje polecenia, mój barek zapełnił się różnymi trunkami weselnymi, wpadłem na pomysł aby otworzyć firmę, która by pomagała w znalezieniu zespołów muzycznych na wesele. Stopniowo moja firma się rozrastała i pośredniczyłem już nie tylko w znalezieniu zespołu na wesele ale także innych usług. ( to było jakieś 20 lat temu..)
 

Nasza firma TS MUSIC od lat zajmuje się organizacja imprez, promocją i reklamą w internecie.

Pomagamy w strategii, tworzymy strony www, sklepy oraz inne systemy do automatyzacji sprzedaży w tym chatbot.

Dlaczego otwieramy kolejny portal ślubny, skoro już jest ich tyle?

Przede wszystkim za cel stawiamy sobie aby pomóc Parze Młodej w organizacji imprezy.

Nie chcemy tworzyć tylko miejsca, gdzie każdy doda swoją ofertę ale faktycznie weryfikować i poznawać każdego wykonawcę.
Para Młoda młoda może skorzystać z naszej pomocy, gdzie rzetelnie i bezpłatnie doradzimy na każdym etapie organizacji ślubu i wesela.


Aktualnie w internecie możemy znaleźć tysiące różnych ofert z branży ślubnej, dlatego organizacja imprezy paradoksalnie jest coraz trudniejsza. Choć znamy stare przysłowie:

„Od przybytku głowa nie boli” – to jednak przeklinanie tysiąca ofert, czytanie opinii czy przeglądanie portfolio, może zając niezliczoną ilość godzin.

Czy masz czas aby na pełen etat zająć się organizacją wesela?

Codziennie rozmawiam z Parami Młodymi lub ich rodzicami, kiedy podpytuje o różne kwestie dotyczące organizacji wesela, okazuje się, że często zapominają o wielu ważnych sprawach.
Dlatego zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby ułatwić ten proces i być do waszej dyspozycji.

Działaj z nami

Chcesz sprzedawać swoje usługi nie wiesz od czego zacząć?

Nie ma problemu nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji. Podpisz z nami umowę o współpracy a my stworzymy za Ciebie profil, sklep, produkty.

Wspólnie omówimy strategię działania i pomysły na sprzedaż Twoich usług czy produktów.

Podpisanie umowy i nasza praca nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Po prostu zadzwoń albo napisz do nas bo razem damy radę!