Social media premium

Promocja w wersji premium

Twoja promocja w wersji premium: będziemy o Tobie mówić w wielu kanałach i reklamować na Facebook’u i Google.

Dlaczego warto wybrać płatny pakiet SMP ?

W niskiej cenie otrzymujesz kompleksową promocję i wsparcie naszego Katalogu Ślubnego. Publikujemy informacje o Twojej działaności nawet w 5 miejscach naraz. Tworzymy reklamy na Facebook’u z użyciem sztucznej inteligencji ( zewnętrzne oprogramowanie, niedostępne z pozycji managera reklam na FB). Tworzymy reklamy w Google i YouTube.
Dodatkowo kiedy “sprzedajemy Twoje usługi” to nasza prowizja jest odliczana od płatnych abonamentów, dzięki czemu wszystkie nasze usługi możesz mieć za darmo. 

Abonamenty premium

Niska opłata miesięczna i wiele korzyści, porównaj plany:

Jak to działa ?

Wybierasz jeden z abonamentów miesięcznych, do wyboru: brązowy, srebrny albo złoty. W ramach abonamentu otrzymujesz:

publikowanie postów nawet w 5 miejscach na raz:

reklama płatna:

  • Facebook
  • Instagram
  • Google
  • YouTube
  • Gmail

Reklama na Facebook’u:

W ramach wybranego abonamentu tworzymy posty i reklamy na Twój temat, tak aby maksymalnie zainteresować Młode Pary, Twoją działalnością. Dzięki specjalnemu systemowi do tworzenia reklam na Facebook’u trafiamy do organizatorów, którzy są zainteresowani Twoją działalnością. System oparty jest na mechanizmie maszynowego uczenia  (sztuczna inteligencja)- system sprawdza reakcję na post, kliknięcia w stronę itd a następnie dopasowuje grupę odbiorców aby informacje zawarte w reklamie trafiały precyzyjnie do organizatorów, którzy mogą być zainteresowani tym rodzajem działalności. 
Reklama w Google:

W ramach wybranego abonamentu tworzymy reklamy w Google, dopasowujemy słowa kluczowe, region, grupy odbiorców. Wybieramy rodzaj reklamy: w wyszukiwarce, na poczcie Gmail, graficzne – na stronach internetowych.

Reklama w YouTube:

Twoja reklama może wyświetlać się przed filmem innego użytkownika ( dowolna ilość adresów YT lub kanałów), lub jako opcja sugerowana z prawej strony wyświetlanych filmów.
Po zakupie pakietu, skontaktuję się z Tobą i ustalimy wszelkie szczegóły.