Studio Błysk

Studio Błysk Claimed

Twój Film Ślubny w Kinowej Odsłonie

Average Reviews

Opis

JEDYNY TAKI ZESPÓŁ Jaki jest idealny film? To ten z idealnym dźwiękiem, w którym możemy usłyszeć nawet najmniejszy szelest, szloch, powiew wiatru. To taki gdzie każde ujęcie będzie różne od poprzedniego, a obraz będzie tak wyraźny, że poczujesz się jakbyś tam teraz był. To ten w którym kolor będzie cieszył Wasze oczy i oddawał barwy w idealnie naturalnych odcieniach. I wreszcie ten, który od początku do końca jest nieprzewidywalny, nasycony emocjami, ten który po zakończonym seansie masz ochotę obejrzeć jeszcze kilka razy. I takie właśnie są Nasze filmy ślubne, można się w nich zakochać. Przez lata Naszej działalności zdobyliśmy kilka kluczowych nagród z dziedziny Filmowania. Od 2016 roku nieprzerwanie jesteśmy uważani za Najlepszego kamerzystę w województwie Świętokrzyskim. Jesteśmy także Partnerem Honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.  Zaufało nam już kilkuset klientów, a między nimi gwiazdy Kabaretu KSM, teraz pora na Ciebie.  Każdy film to inna historia. A Twoja Historia rozpoczyna się tu i teraz !

Video

Informacje dodatkowe Video

Zaproszenie video
Podziękowania dla rodziców
Videoclip w plenerze
Ujęcia dronem
Video 4K
HIGHLIGHT-Videoklip

Cena standardowa

3 999,00 zł

Rezerwacje

100,00 

JEDYNY TAKI ZESPÓŁ
Jaki jest idealny film?

To ten z idealnym dźwiękiem, w którym usłyszysz najmniejszy szelest, szloch, powiew wiatru.

To taki w którym każde ujęcie będzie różne od poprzedniego, a obraz będzie tak wyraźny, że poczujesz się jakbyś tam teraz był.

To ten w którym kolor będzie cieszył Wasze oczy i oddawał barwy w idealnie naturalnych odcieniach.

I wreszcie ten, który od początku do końca jest nieprzewidywalny, nasycony emocjami, ten który po zakończonym seansie masz ochotę obejrzeć jeszcze kilka razy.

I takie właśnie są Nasze filmy ślubne, można się w nich zakochać.

Przez lata Naszej działalności zdobyliśmy kilka kluczowych nagród z dziedziny Filmowania. Od 2016 roku nieprzerawalnie jesteśmy uważani za Najlepszego kamerzystę w województwie Świętokrzyskim. Jesteśmy także Partnerem Honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Zaufało nam już kilkuset klientów, a między nimi gwiazdy Kabaretu KSM, teraz pora na Ciebie.

Każdy film to inna historia. A Twoja Historia rozpoczyna się tu i teraz !

Kategoria:

Statystyki

125 wyświetleń
0 Ocena
0 Ulubione
0 Udostępnij

Mapa

Polecane oferty