Commers Band

Commers Band Claimed

9 osobowy zespół z muzyką na żywo

Average Reviews

Opis

Jesteśmy grupą dziewięciu profesjonalnych muzyków grających razem od 2004 roku. Występujemy na kameralnych uroczystościach rodzinnych, imprezach firmowych, plenerowych, a także bankietach i weselach. Gramy wyłącznie na żywo, w pełnym składzie, korzystając z profesjonalnego nagłośnienia oraz najlepszych instrumentów. Wielokrotnie dzieliliśmy scenę z najlepszymi polskimi artystami. Dzięki rozbudowanemu składowi i ogromnemu doświadczeniu, uzyskujemy pełne i nietuzinkowe brzmienie. Utwory, które wykonujemy, zostały przygotowane przez profesjonalnych aranżerów specjalnie dla Commers Band i wykorzystują w pełni drzemiące w nas możliwości. Nasz repertuar obejmuje ponad 150 utworów, a lista z roku na rok się powiększa. W naszym wykonaniu usłyszycie Państwo utwory od lat 50’ po współczesne hity z list przebojów w każdym gatunku muzycznym. Każdy z naszych słuchaczy znajdzie coś dla siebie!

Zdjęcia

Video

Informacje dodatkowe

Prowadzenie imprezy po angielsku
Zabawy i oczepiny
Nie gramy Disco polo

Instrumenty

Instr.Klawiszowe
Gitara
Gitara basowa
Perkusja
Saksofon
Trąbka
Puzon

W zespole

Wokal damski
Wokal męski

Rezerwacja terminu

100,00 

Rezerwacja terminu. Zarezerwuj termin, potwierdzimy maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych. Jeżeli nie będziemy mogli przyjąć zlecenia, otrzymasz zwrot wpłaty. Jeżeli termin będzie wolny, prześlemy umowę i dopniemy wszelkie szczegóły.
Rezerwacja terminu nie jest tożsama z podpisaniem umowy, w przypadku podpisania umowy kwota rezerwacji jest zaliczona na poczet zaliczki w umowie.

Kategoria:

Statystyki

219 wyświetleń
0 Ocena
0 Ulubione
0 Udostępnij

Mapa