Dixi Tigers Band

Dixi Tigers Band Claimed

Jazzowe Wesele

Average Reviews

Opis

Zespół Dixie Tiger’s Band to doskonała oprawa muzyczną uroczystości rodzinnych tak radosnych jak przyjęcie weselne.

Muzyka grana na żywo i klimat lat XX sprawią, że te wyjątkowe chwile pozostaną głęboko w sercach wszystkich uczestników wesela.

Możliwy jest także udział zespołu w ceremonii ślubnej. Jeśli msza ślubna odbywa się w kościele, to podczas wychodzenia Pay Młodej i składania życzeń, zespół towarzyszy muzyką tworząc niesamowitą atmosferę tej chwili. 

Jeśli jest to przyjęcie podczas którego ceremonia ślubna jest np. na łące możemy w formie orszaku weselnego poprowadzić na miejsce zaślubin parę młodą oraz gości weselnych. Podczas zakładania obrączek, bądź też pocałunku młodej pary zagrać np. What a Wonderful World, a po zakończeniu tej części uroczystości paradnie wrócić na miejsce wesela.

Jesteśmy bardzo mobilnym zespołem, najczęściej występujemy akustycznie i możemy przemieszczać się w trakcie uroczystości. Jeśli przyjęcie jest na otwartej przestrzeni i jest możliwość stworzenia parkietu do tańca i zabawy w otoczeniu natury możemy koncertować na dworze. 

Jeśli w trakcie wesela zmienią się warunki atmosferyczne, lub następuje planowana zamian miejsca uroczystości na ucztowanie w lokalu, to bez problemu zmieniamy miejsce występu. Zmiana miejsca nie wymaga przerwy technicznej, czy też dodatkowego czasu na montaż sceniczny.

Zdjęcia

Video

Informacje dodatkowe

Prowadzenie imprezy po angielsku
Prowadzenie imprezy po niemiecku
Nie gramy Disco polo

Ilość osób

5 osób

Instrumenty

Perkusja
Trąbka
Puzon
Tuba

Zakres cenowy

4 500,00 zł
7 000,00 zł

Rezerwacja terminu

100,00 

Rezerwacja terminu zespołu Dixi Tigers Band

Sprawdź dostępne terminy. 

Kategoria:

Statystyki

143 wyświetleń
0 Ocena
0 Ulubione
0 Udostępnij

Polecane propozycje