Max Band

Max Band Claimed

Energetyczny zespół coverowy, grający w 100% na żywo

Average Reviews

Opis

Eventy z zespołem MaxBand to klasa, pozytywna energia i profesjonalizm. Muzyka na najwyższym poziomie, elegancki wizerunek i dobrze dobrany repertuar to niezbędne elementy udanej imprezy tanecznej. Nasi wokaliści zadbają o świetny kontakt z gośćmi, a na państwa życzenie mogą poprowadzić imprezę po polsku lub po angielsku. Profesjonalni tancerze mogą potwierdzić, że do muzyki zespołu świetnie się tańczy – MaxBand akompaniował na żywo podczas Grand Prix Tańca Towarzyskiego i wielu innych konkursów tanecznych. W repertuarze mogą zatem pojawić się takie rytmy jak tango, samba, czy nawet paso doble. Oferujemy oprawę muzyczną graną w 100% na żywo przez zespół. Istnieje możliwość powiększenia składu na wesele o dodatkowe instrumenty (np. saksofon, trąbka, skrzypce)  Jako jedyny zespół w Polsce oferujemy także oprawę muzyczną ceremonii ślubnej na harfie!   Dysponujemy własnym nagłośnieniem i oświetleniem na sale do ok. 200 osób. Dodatkowo zapewniamy mikrofony bezprzewodowe do przemówień, a także umożliwiamy nagłośnienie filmów, prezentacji i innych multimediów.

Zdjęcia

Video

Informacje dodatkowe

Prowadzenie imprezy po angielsku
Zabawy i oczepiny
Oświetlenie sceniczne

Instrumenty

Instr.Klawiszowe
Gitara
Gitara basowa
Perkusja
Trąbka
Harfa
Skrzypce

W zespole

Wokal damski
Wokal męski

Inne nasze propozycje muzyczne

Rezerwacja terminu

200,00 

Rezerwacja terminu. Zarezerwuj termin, potwierdzimy maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych. Jeżeli nie będziemy mogli przyjąć zlecenia, otrzymasz zwrot wpłaty. Jeżeli termin będzie wolny, prześlemy umowę i dopniemy wszelkie szczegóły.
Rezerwacja terminu nie jest tożsama z podpisaniem umowy, w przypadku podpisania umowy kwota rezerwacji jest zaliczona na poczet zaliczki w umowie.

Kategoria:

Inne nasze propozycje muzyczne

Cena standardowa

6 800,00 zł

Statystyki

203 wyświetleń
0 Ocena
0 Ulubione
0 Udostępnij