Morikai

Morikai Claimed

Zespół na wesele

Average Reviews

Opis

Proponujemy starannie dobrane, zarówno polskie jak i zagraniczne hity list przebojów ostatnich kilku dekad. Muzyka – różnorodna stylistycznie. Od szalonych rock n’ rolli lat ’60, big beatu i twistów, przez klimaty disco i pop-rocka lat 70’ i 80’ i kilka perełek, które udało się wyprodukować w ostatniej dekadzie XX wieku, po współczesne kompozycje i produkcje, które jeszcze stoją przed swoją próbą czasu stania się evergreenami wszech czasów. Wszystko okraszamy luźno prowadzoną i nienachalną konferansjerką. Wejścia muzyczne od 5 do 7 utworów w jednym wejściu, przeplatane około kwadransowymi przerwami, podczas których odtwarzana jest muzyka „w tle”. Praktyka pokazuje, że przerwy bywają elastyczne… Nie zapominamy o tym, że współistniejemy na weselu z innym – kuchnia, foto budka, fotograf, itp, dlatego zawsze staramy się współpracować, aby zachować odpowiednią synchronizację. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie sceniczne sterowane muzyką oraz wytwornicę dymu. Podstawowy czas trwania imprezy to 12 godzin, podczas których oprócz zabawy przy dźwiękach muzyki na życzenie przeprowadzamy zabawy integracyjne dla Gości, konkursy oraz stałe punkty większości wesel, jak oczepiny, czy podziękowanie dla rodziców. Istnieje możliwość przedłużenia podstawowego czasu, o czym możecie zdecydować nie w momencie podpisania umowy, a już podczas trwania wesela

Zdjęcia

Video

Informacje dodatkowe

Prowadzenie imprezy po angielsku
Zabawy i oczepiny
Nie gramy Disco polo
Oświetlenie sceniczne

Instrumenty

Instr.Klawiszowe
Gitara
Gitara basowa
Perkusja

W zespole

Wokal damski
Wokal męski

Rezerwacja terminu

500,00 

Rezerwacja terminu. Zarezerwuj termin, potwierdzimy maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych. Jeżeli nie będziemy mogli przyjąć zlecenia, otrzymasz zwrot wpłaty. Jeżeli termin będzie wolny, prześlemy umowę i dopniemy wszelkie szczegóły.
Rezerwacja terminu nie jest tożsama z podpisaniem umowy, w przypadku podpisania umowy kwota rezerwacji jest zaliczona na poczet zaliczki w umowie.

Statystyki

304 wyświetleń
0 Ocena
0 Ulubione
0 Udostępnij

Mapa

Polecane propozycje