WESELNA BAND’a

WESELNA BAND’a Claimed

Idealny zespół na Twoje wesele!

Average Reviews

Opis

Weselna Band’a

Oprawa muzyczna jest jedną z najważniejszych składowych rewelacyjnej imprezy. Ostatecznie zadowoleni goście to tacy, którzy nie schodzą z parkietu! Dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie, chętnie wysłuchując jego propozycji i wcielając je w życie.

Odnajdujemy się w każdej stylistyce muzycznej! Nasz muzyczny repertuar sprawia, że każdy znajdzie coś, co porwie go do tańca. Gramy muzykę współczesną i przeboje lat ubiegłych. Dużą uwagę poświęcamy obserwacji bawiących się gości, chętnie wysłuchujemy ich propozycji oraz sugestii.

Organizujemy sprawdzone zabawy weselne, co umożliwia nienarażanie się na dodatkowe koszty wynikające z angażowania wodzireja – sami jako zespół potrafimy godnie poprowadzić każdą imprezę, event, nawet tę szalenie osobistą i specyficzną, jak wesele!

Jeśli poszukujecie zespołu, który zaraża publiczność energią i gra muzykę na żywo w niezmiennym składzie, doskonale trafiliście!

Każdy z członków zespołu kocha muzykę, co przekłada się na jakość gry oraz zaangażowanie w wykonywaną usługę. Pragniemy sprostać Waszym pomysłom i sprawić, by impreza była elektryzująca! Być może właśnie dzięki nam Wasze wydarzenie na długo pozostanie w pamięci!

Zdjęcia

Video

Informacje dodatkowe

Oświetlenie sceniczne

Ilość osób

2 osoby
4 osoby
5 osób
6 osób

Instrumenty

Instr.Klawiszowe
Gitara
Gitara basowa
Perkusja
Trąbka
Akordeon

W zespole

Wokal damski
Wokal męski
DJ
Wodzirej

Statystyki

129 wyświetleń
0 Ocena
0 Ulubione
0 Udostępnij

Mapa

Polecane propozycje